دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای و افزایش چندبرابری ترافیک سایت

تیم دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای چنار خیام، با سالها سابقه و تجارب گوناگون درمورد دنیای دیجیتال مارکتینگ، انواع خدمات گوگل ادوردز، تبلیغات اینترنتی، ایمیلی، انیمیشنی، و ... را برای شما مدیریت می‌کند. درنتیجه با حداقل هزینه می‌توانید از سایت و اپلیکیشن خود به درآمد برسید.

تماس مستقیم پیام به واتساپ
CreateX Marketing

انواع خدمات ویژه دیجیتال مارکتینگ در چنار خیام

CreateX Marketing

راز موفقیت در کسب و کار، درخشیدن در دنیای دیجیتال است.

اگر می‌خواهید ترافیک ورودی به وبسایت خود را افزایش دهید یا حتی تماس های ورودی به شرکت یا کسب و کار خود را بیشتر کنید، یکی از بهترین و به‌صرفه‌ترین روش‌ها، تبلیغات دیجیتال است. با توجه به این نیاز مشتریان و همچنین توانمندی‌هایی که در عرصه دیجیتال مارکتینگ داریم، برآن شدیم که مجموعه‌ای کامل از تبلیغات دیجیتال را برای مشتریان محترم فراهم کنیم.

تماس مستقیم

فرایند دیجیتال مارکتینگ در چنار خیام چگونه است؟

۱

ارزیابی کسب و کار

در ابتدا باید کسب و کار شما را به دقت ارزیابی کنیم تا نقاط قوت و ضعف شما شناسایی شود. سپس در خصوص نحوه ارتقاء نقطه قوت و رفع نقطه ضعف‌ها به شما مشاوره می‌دهیم.

۲

آنالیز دقیق مشتریان هدف و بازار موجود

در مرحله دوم از کار، مشتریان هدف و بازار شما به دقت آنالیز می‌شود. در این مرحله پتانسیل موجود و مسیرهای ارتباط با مشتریان هدف مشخص می‌شوند تا به سمت طرح ریزی تبلیغات حرکت کنیم.

۳

برنامه‌ریزی و طرح‌ریزی نقشه‌راه تبلیغات

در این مرحله با توجه به مراحل یک و دو، با توجه به شرایط موجود و آنالیزها بهترین برنامه تبلیغات دیجیتال طرح‌ریزی می‌شود. در این مرحله هدف اصلی ما برنامه ریزی برای تبلیغات پربازده و با کمترین هزینه ممکن است.

۴

اجرای تبلیغات دیجیتال

در مرحله نهایی، تبلیغات در بازه‌های یک، روزه، سه روزه و یک هفته ای اجرا و آنالیز می‌شود. سپس در نهایت یک بار دیگر تبلیغات بهینه می‌شود تا شما به بهترین بازخورد برسید. سعی داریم شما را هر چه سریع‌تر به درآمد برسانیم.

اجرای سریع گوگل ادز فقط با چنار خیام!

اجرای گوگل ادز فقط در دو الی سه روز کاری.

گوگل ادز خود را به ما بسپارید. طرح های گوگل ادز از 50 دلار به بالا هستند و می‌توانید اکانت خود را به هر میزان که می‌خواهید شارژ کنید. متخصصان ما با کمترین هزینه مدیریت، سرویس گوگل ادز را برای شما فعال می‌کنند.

تماس بگیرید
CreateX Marketing