با تیم گرافیک حرفه ای در کنارتان هستیم
خیره کننده ظاهر شوید!

تیم گرافیگ چنار خیام با نیروهای خلاق آماده است تا جلوه‌ای خیره‌کننده به کسب و کارتان بدهد. با ما در بازار بدرخشید.
انواع خدمات طراحی لوگو، کاتالوگ، موشن‌گرافیک، و انیمیشن را برایتان انجام می‌دهیم.

بیشتر بدانیدتماس با ما
Web App Interface
Info Block #1

طراحی UI/UX استثنایی

تیم گرافیک منحصربفرد و حرفه‌ای چنار خیام با تجربه و تخصصی که دارد، طراحی انواع لوگو، کاراکتر، رابط کاربری وبسایت و اپلیکیشن، انیمیشن و موشن‌گرافی را برای شما انجام می‌دهد. هدف اصلی تیم گرافیک چنار خیام، کم به دیده شدن و ایجاد جلوه‌های بصری شیک و خارق‌العاده برای مشتریان است.
ما سعی داریم شما را طوری نشان دهیم که چند پله از رقبایتان بالاتر هستید و این را به شما اثبات می‌کنیم.

بیشتر بدانید

طراحی انیمیشن و موشن گرافیک حرفه ای

تیم تخصصی انیمیشن و موشن‌گرافیک ما توانسته است انیمیشن‌ها و موشن گرافی هایی برای مشتریان محترم تهیه کند که هم از نظر داستانی و ایده خلاقانه بسیار منحصربفرد بوده اند و هم توانسته اند نظر مشتریان را به خوبی جلب کنند.
امروزه بسیاری از کسب و کارها برای جذب مشتری و تبلیغات خاص بیزنس خود از موشن گرافیک و انیمیشن استفاده می‌کنند و ما کمک می‌کنیم شما نیز از قافله عقب نمانید.

بیشتر بدانید
Info Block #2

شما را به بهترین شکلی که هستید، به رخ دیگران می‌کشیم.

مشاهده نمونه‌کارها

ویژگی های منحصر به فرد طراحی گرافیک چنار خیاممشخصه هایی که تیم گرافیک و UI / UX ما را متمایز می‌کنند

طراحی اختصاصی برای برند مشتریان

برند شما شایسته این است که به خوبی دیده شود و در دیدگاه مشتریان، جلوه منحصربفردی داشته باشد. برندها برای اینکه در ذهن مخاطب ماندگار شوند باید از طراحی گرافیکی خاصی استفاده کنند که دارای ویژگی‌های خاصی است.

طراحی اختصاصی برای سایتهای کدنویسی شده

ما برای سایت‌های کدنویسی شده طراحی اختصاصی انجام می‌دهیم. به این صورت که طراحی در ابتدا در یک نرم‌افزار پیشرفته طراحی مانند فیگما انجام می‌شود. سپس طراحی اختصاصی را به کد تبدیل می‌کنیم و وبسایت شما را به یک اثر هنری تبدیل می‌کنیم.

طراحی اختصاصی UI / UX اپلیکیشن

اپلیکیشن شما برای اینکه بتواند در بازار نسبت به رقبا مزیت داشته باشد و کاربران را برای نصب آن جلب کند، بایستی که UI / َUX جذابی داشته باشد. ما با طراحی اختصاصی اپلیکیشن‌هایی طراحی کرده‌ایم که در نگاه اول مشتریان را بهت‌زده کرده است!

طراحی انواع لوگو، کارت ویزیت، کاتالوگ، بنرهای تبلیغاتی و غیره

تیم گرافیک چنار خیام با تخصص و تجربه‌ای که دارد، لوگو، نشان تجاری، کارت ویزیت، کاتالوگ، و بنبرهای تبلیغاتی مشتریان را به طور خاص و با توجه به اصول بازاریابی و برندینگ انجام می‌دهد.

ساخت انیمیشن و موشن گرافیک

انیمیشن سازی و موشن گرافیک یکی از خدمات خاص ما است که برای مشتریان خاص پسند و در جهت تبلیغات پربازده برای آنها انجام می‌دهیم. هزینه ساخت موشن گرافیک و انیمیشن در چنار خیام بسیار مقرون به صرفه است، اما نتیجه آن در کوتاه و بلندمدت بسیار چشمگیر است.

طراحی قالب برای سایت‌های وردپرسی و کدنویسی شده

اگر از طراحی سایت خود راضی نیستید و می‌خواهید ظاهر جدید و به روزی برای آن ساخته شود، هم می‌توانیم قالب آنرا برایتان تغییر دهیم و هم می‌توانیم برای آن قالب طراحی کنیم. در اسرع وقت، سایتی برازنده و چشمگیر برایتان طراحی می‌کنیم.


برای اطلاع از قیمتها و مشاوره در خصوص انواع خدمات گرافیکی تماس بگیرید.