سئو تضمینی فقط در چنار خیام


در کمتر از 4 ماه وبسایت خود را به درآمد ثابت برسانید. سرویس سئو و دیجیتال مارکتینگ چنار خیام با تخصص خود آمده که به وبسایت شما شتاب بدهد. هدف از هر سایت در نهایت رسیدن به درآمد بیشتر است، و ما با خدمات سئو چنار خیام شما را به این هدف می‌رسانیم.


چرا چنار خیام بهترین خدمات سئو را ارائه می‌دهد؟

CreateX Marketing

با سئو حرفه‌ای اصولی، به طور پیوسته رشد کنید و بازار آنلاین را به دست بگیرید

ما با تمام الگوریتم‌های گوگل و روش‌های پیشرفته سئو آشنایی داریم. کارشناسان سئو در شرکت چنار خیام در کمترین زمان شما را به جایگاه مناسب در رتبه‌بندی گوگل می‌رسانند و درآمد شما را تضمین می‌کنند. تولید محتوای حرفه‌ای، سئو داخلی و سئو خارجی، و همچنین خدمات بک‌لینک و گوگل ادوردز را به کار می‌گیریم تا مشتریانمان از انتخاب خود راضی باشند.

اکنون تماس بگیرید

فرایند سئو و بازاریابی در چنار خیام چگونه است؟

۱

آنالیز سایت و اعتبارسنجی

با استفاده از ابزارهای پیشرفته سئو، ابتدا سایت شما را آنالیز می‌کنیم تا آنرا از نظر استانداردهای سئو گوگل بررسی کنیم.

۲

بررسی کلیدواژه‌ها و مهندسی مسیر سئو

پس از آنالیز سایت، آنرا از نظر واژه‌های کلیدی بررسی می‌کنیم و نقشه راه سئو و کارهای فنی و محتوایی مورد نیاز برای چند ماه آینده را مشخص می‌کنیم.

۳

سئو داخلی و محتوایی

در این مرحله ایرادات فنی سایت گرفته می‌شود، بهینه سازی تصاویر، ویدیوها، متن‌های جایگزین، کدهای متا، اسکیما مارکاپ و غیره انجام می‌شود. درنهایت محتوای مورد نظر سایت به صورت منظم در وبسایت و با چارچوب مشخص بارگزاری می‌شود و محتوای قبلی آپدیت می‌گردد.

۴

سئو محلی، سئو خارجی و بک لینک

مرحله آخر، گرفتن بک لینک های باکیفیت، سئو محلی با توجه به محل سکونت شما و سئو خارجی سایت شما است. در این مرحله یک دوره تبلیغاتی برای افزایش بازدید از سایت نیز خواهیم داشت.


لیست قیمت سئو در چنار خیام * در زیر لیست تعرفه های سئو در چنار خیام را مشاهده می کنید. قیمتها بر اساس هزینه ماهیانه محاسبه شده‌اند.

هم اکنون سئو سایت خود را شروع کنید!

به محض توافق و واریز پیش‌پرداخت، سئو سایت شما را بصورت جدی شروع می‌کنیم.

در راستای رفاه حال حداکثری مشتریان عزیز،، شما می‌توانید به‌صورت تلفنی درمورد سئو مشاوره بگیرید یا و قرارداد غیرحضوری ببندید یا اینکه قرار حضوری ثبت کرده و برای بستن قرارداد به شرکت بیایید.

تماس بگیرید
CreateX Marketing