خدمات تضمینی سئو فقط در چنار خیام

در کمتر از 4 ماه وبسایت خود را به درآمد ثابت برسانید. سرویس سئو و دیجیتال مارکتینگ چنار خیام با تخصص خود آمده که به وبسایت شما شتاب بدهد. هدف از هر سایت در نهایت رسیدن به درآمد بیشتر است، و ما با خدمات سئو چنار خیام شما را به این هدف می‌رسانیم.

تماس مستقیم پیام به واتساپ
CreateX Marketing

چرا چنار خیام بهترین خدمات سئو را ارائه می‌دهد؟

CreateX Marketing

با سئو حرفه‌ای اصولی، به طور پیوسته رشد کنید و بازار آنلاین را به دست بگیرید

ما با تمام الگوریتم‌های گوگل و روش‌های پیشرفته سئو آشنایی داریم. کارشناسان سئو در شرکت چنار خیام در کمترین زمان شما را به جایگاه مناسب در رتبه‌بندی گوگل می‌رسانند و درآمد شما را تضمین می‌کنند. تولید محتوای حرفه‌ای، سئو داخلی و سئو خارجی، و همچنین خدمات بک‌لینک و گوگل ادوردز را به کار می‌گیریم تا مشتریانمان از انتخاب خود راضی باشند.

اکنون تماس بگیرید

فرایند سئو و بازاریابی در چنار خیام چگونه است؟

۱

آنالیز سایت و اعتبارسنجی

با استفاده از ابزارهای پیشرفته سئو، ابتدا سایت شما را آنالیز می‌کنیم تا آنرا از نظر استانداردهای سئو گوگل بررسی کنیم.

۲

بررسی کلیدواژه‌ها و مهندسی مسیر سئو

پس از آنالیز سایت، آنرا از نظر واژه‌های کلیدی بررسی می‌کنیم و نقشه راه سئو و کارهای فنی و محتوایی مورد نیاز برای چند ماه آینده را مشخص می‌کنیم.

۳

سئو داخلی و محتوایی

در این مرحله ایرادات فنی سایت گرفته می‌شود، بهینه سازی تصاویر، ویدیوها، متن‌های جایگزین، کدهای متا، اسکیما مارکاپ و غیره انجام می‌شود. درنهایت محتوای مورد نظر سایت به صورت منظم در وبسایت و با چارچوب مشخص بارگزاری می‌شود و محتوای قبلی آپدیت می‌گردد.

۴

سئو محلی، سئو خارجی و بک لینک

مرحله آخر، گرفتن بک لینک های باکیفیت، سئو محلی با توجه به محل سکونت شما و سئو خارجی سایت شما است. در این مرحله یک دوره تبلیغاتی برای افزایش بازدید از سایت نیز خواهیم داشت.


لیست قیمت سئو در چنار خیام * در زیر لیست تعرفه های سئو در چنار خیام را مشاهده می کنید. قیمتها بر اساس هزینه ماهیانه محاسبه شده‌اند.

هم اکنون سئو سایت خود را شروع کنید!

به محص توافق و واریز پیش‌پرداخت، سئو سایت شما را بصورت جدی شروع می‌کنیم.

در راستای رفاه حال حداکثری مشتریان عزیز،، شما می‌توانید به‌صورت تلفنی درمورد سئو مشاوره بگیرید یا و قرارداد غیرحضوری ببندید یا اینکه قرار حضوری ثبت کرده و برای بستن قرارداد به شرکت بیایید.

تماس بگیرید
CreateX Marketing