پرسش های متداول

بطور کلی روش پرداخت در چنار خیام متفاوت است. اما باید بدانید که برای پروژه‌های زیر 5 میلیون تومان، شما باید حداکثر در دو قسط مبلغ را واریز بفرمایید. اما در پروژه‌های بالای 5 میلیون تومان، پرداخت می‌تواند از 3 الی7 قسط تا زمان تحویل نهایی پروژه باشد. در چنار خیام نگرانی بابت پرداخت ندارید، چرا که ما با اقساطی کردن مراحل پرداخت، به مشتریان عزیز کمک می‌کنیم که بدون استرس برای پرداخت پروژه خود برنامه ریزی کنند.

معمولا هر پروژه طراحی سایت از یک الی دو ماه به طور می‌انجامد. اما از آنجایی که بسیاری از مشتریان ما، طراحی اختصاصی و کدنویسی را سفارش می‌دهند، برخی از پروژه‌های سنگین ممکن است حتی 3 الی 4 ماه نیز زمان ببرند. برای تخمین مدت زمان انجام پروژه‌ها توسط ما، می‌توانید با کارشناسان تماس بگیرید، پروژه خود را توضیح دهید، و زمان تقریبی اتمام آن را بپرسید.

اپلیکیشن های موبایل، به خاطر ظرافت‌ها و پیچیدگی هایی که دارند، معمولا به زمان بیشتری برای تکمیل نیاز دارند. سعی کنید، زمان کافی برای آن اختصاص دهید. بطور کلی زمان ساخت و دیباگ اپلیکیشن‌های موبایل با توجه به پیچیدگی که دارند از 2 الی 5 ماه زمان می‌برد.

همچنین پس از اتمام ساخت اپلیکیشن، اگر می‌خواهید آنرا در پلتفرم‌هایی نظیر اپ استور و گوگل پلی منتشر کنید،، باید حدودا 1 الی دو ماه زمان صبر کنید تا فرایندهای ساخت اکانت دولوپر، ریویو اپلیکیشن توسط پلتفرم‌ها و اصلاحات لازم انجام شوند.

خیر، برای ثبت سفارش لزوما به حساب کاربری نیاز ندارید. اگر در تهران هستید، صرفا با ما تماس بگیرید، درخواست ملاقات حضوری کنید تا نزدیک‌ترین زمان ممکن برای یک مراجعه حضوری را به شما بگوییم. باقی کارها به صورت حضوری انجام خواهد شد.

اگر در شهرستان هستید، می‌توانیم یک جلسه مجازی ترتیب بدهیم و در یکی از پلتفرم‌های مجازی با شما صحبت کنیم. سپس قرارداد از راه دور بسته خواهد شد و کار شما را به محض توافق آغاز می‌کنیم.

بله صد درصد! در مناسبت‌های خاص همیشه تخفیف‌های ما از 10 الی 50 درصد برای خدمات مختلف در نظر گرفته می‌شوند. تمامی تخفیف‌ها در صفحه اصلی سایت به نمایش گذاشته می‌شوند و می‌توانید از آنها استفاده کنید.

بهترین تحفیف‌های ما معمولا در مناسبت‌ها خاص مانند اعیاد و یا افتتاح شعبه جدید برای مشتریان در دسترس قرار می‌گیرند. پس گوش به زنگ باشید!

درواقع سفارش شما را خودمان همیشه پیگیری می‌کنیم و خودتان این را خواهید دید! با این حال، اگر تمایل به هرگونه پیگیری خاص داشتید، می‌توانید با شماره های ما تماس بگیرید و از روند انجام سفارش خود آگاه شوید.

ما در راستای احترام به حقوق مشتری و افزایش اعتبار خود، بطور مرتب با مشتریان خود جلسات حضوری برگزار می‌کنیم و به صورت تلفنی نیز با آنها در ارتباط هستیم. حفظ حقوق مشتری از مشخصه‌های بارز چنار خیام است.

در صورت کنسلی قرارداد، با توجه به قوانین شرکت، شرایط کنسل شدن را بررسی می‌کنیم. اگر مراحل انجام کار هیچ کدام آغاز نشده باشد، یک روز کاری طول می‌کشد تا مبلغ شما را باز گردانیم. اما در صورتی که بخشی از مراحل کار به انجام رسیده باشد، با توجه به قوانین شرکت و توافق با مشتری، باقی مانده مبالغ عودت داده می‌شود. این فرایند ممکن است دو الی سه روز کاری طول بکشد.

آیا جواب سوال خود را پیدا نکرده اید؟ ما می توانیم کمک کنیم.

با ما تماس بگیرید و به هر سؤالی که داشته باشید جواب می‌دهیم

تماس مستقیم