// /* */

به یه سایت باکیفیت و ارزون نیاز داری؟
یا دوست داری سه سوته طراحی سایت یاد بگیری؟ اینجا رو کلیک کن و تماس بگیر!
یا برو پایین تر و بازی رو ادامه بده

شروع بازی

بازی جاسوس آنلاینخیلی راحت و با چند کلیک جاسوس بازی کنید!

معرفی بازی جاسوس

بازی جاسوس یک بازی آسان و بسیار جذاب است که معمولاً در جمع‌های خانوادگی و دوستانه بازی می شود. در این بازی بین شما یک یا چند جاسوس وجود دارد و افراد دیگر یک کلمه مثل کلمه ورزشگاه را می دانند و جاسوس ها از آن بی اطلاعند. افراد آگاه باید با سؤال پرسیدن حدس بزنند که جاسوس کیست.

طرفهای بازی جاسوس انلاین

طرف های بازی: در یک طرف افرادی هستند که یک کلمه مشخص را می دانند و در طرف دیگر افرادی هستند که آن کلمه را نمی دانند و جاسوس خوانده می شوند. تعداد جاسوسها به انتخاب شما و با توجه به تعداد نفرات است.

شرط پیروزی در بازی جاسوس

افراد دانا باید با سؤالاتی که از دیگران می پرسند، بفهمن چه کسی جاسوس است و از کلمه آگاهی ندارد. آنها باید حواسشان باشد که طوری سؤال نپرسند که جاسوس بتواند کلمه را حدس بزند. اگر داناها بتوانند جاسوسها را حذف کنند برنده شده اند. جاسوس ها هم اگر بتوانند یک دانا را با رای گیری از بازی بیرون کنند یا اینکه کلمه را درست حدس بزنند، برنده شده اند.

طریقه بازی جاسوس

روش بازی به این صورت است که گوشی را به ترتیب به بازیکنان می دهید تا هر کس کلمه را ببیند یا اینکه بفهمد جاسوس است یا خیر. بعد از مشخص شدن جاسوس ها و افراد آگاه، بازی شروع می شود. توجه داشته باشید کسی حق ندارد، نقش خود در بازی را به دیگران بگوید و همه چیز سکرت است.

قوانین بازی

1- حق ندارید بپرسید چند کلمه یا چند بخش است. 2- حق ندارید وقتی گوشی دست فردی دیگر است، به صفحه گوشی نگاه کنید. 3- بیشتر سؤالات باید پاسخ بله یا خیر داشته باشند.

اگر جاسوس شدید باید سعی کنید بقیه را گول بزنید تا با رأی گیری بتوانید یک فرد آگاه را حذف کنید. یک روش دیگر این است که متوجه شوید کلمه چیست. اگر فرد آگاه بودید نیز با سؤالات هوشمندانه باید بفهمید چه کسی از کلمه آگاه نیست و او را معرفی کنید.

بازی جاسوس نسخه وب

با توجه به اینکه بازی جاسوس این روزها مانند مافیا به یکی از بازی های خانوادگی و جمعی محبوب تبدیل شده است، تصمیم گرفتیم این بازی را در وبسایت چنار خیام قرار دهیم تا بتوانید به سادگی چند کلیک از آن لذت ببرید.

چرا جاسوس نسخه وب را بازی کنیم؟

با توجه به اینکه جاسوس بسیار محبوب است و اپلیکیشن های بازی مخصوص به آن در بازار کم هستند، تصمیم گرفتیم نسخه وب بازی جاسوس را برای شما آماده کنیم تا به راحتی بتونید تعداد نفرات خود را مشخص کرده و با دست به دست کردن گوشی نقش نفرات را مشخص کنید و به بازی بپردازید.

بازی آنلاین جاسوس! یک بازی همیشگی و سرگرم کننده

این بازی می تواند ساعتها یک جمع را سرگرم کند و به امکانات خاصی نیز نیاز ندارد. اگر سعی دارید جمع خانوادگی و دوستان خود را سرگرم کنید، می توانید با معرفی کردن بازی جاسوس به آنها وسایل سرگرمی جمع را به راحتی فراهم کنید.